• Uchwyt przyssawkowy 120 mm NTools PDR UP120

  NTools PDR UP120 to uchwyt przyssawkowy z pompką o średnicy 120 mm. Korpus przyssawki wykonany jest z aluminiowego odlewu a mocna gumowa przyssawka zapewnia stabilne mocowanie jej do karoserii. Właściwości przyssawki umożliwiają przymocowanie jej nawet do lekko zaokrąglonych powierzchni. Otwór w górnej części korpusu (gwint metryczny M6) umożliwia dołączenie do niego różnych elementów w zależności od zapotrzebowania.

  NTools PDR UP120 służy do stabilnego przymocowania do karoserii pojazdu różnych narzędzi PDR używanych podczas przeprowadzania prac naprawczych. Dolna część przyssawki posiada zabezpieczenie przed niepożądanym zabrudzeniem.

   
  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £144.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Uchwyt przyssawkowy z wieszakiem do prac na karoserii pojazdów NTools UPW

  NTools UPW to uchwyt przyssawkowy z wieszakiem i pompką przeznaczony do prac na karoserii pojazdów. Korpus przyssawki wykonany jest z aluminiowego odlewu a mocna gumowa przyssawka zapewnia stabilne mocowanie jej do karoserii. Właściwości przyssawki umożliwiają przymocowanie jej nawet do lekko zaokrąglonych powierzchni. Z uwagi na długość taśmy istnieje możliwość regulacji wysokości wieszaka, dostosowując go tym samym do potrzeb użytkownika.

  Wieszak wykonany jest w 100-stu procentach z mocnego poliestru odpornego na rozciąganie. Wykonanie taśmy uniemożliwia zarysowanie karoserii podczas pracy. Dolna część przyssawki posiada zabezpieczenie przed niepożądanym zabrudzeniem.

   
  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £144.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Młotek bezwładnościowy aluminiowy do grzybków NTools MB400

  Młotek bezwładnościowy NTools PDR MB400 przeznaczony jest do bezlakierowego usuwania wgnieceń metodą klejową. Niewielka waga obciążnika (400g) wykonanego z aluminium sprawia, że jest on lekki i wygodny w użyciu. Odpowiednio wyprofilowany chwyt, pozwala na komfortową pracę podczas naprawy karoserii.

   
  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £141.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Przyssawkowy zestaw do wyciągania wgnieceń z pompką 4w1 NTools M-VDP Set

  NTools M-VDP Set to profesjonalny zestaw do bezlakierowego usuwania dużych, średnich i łagodnych wgnieceń powstałych na karoserii pojazdów. Zestaw zawiera trzy specjalistyczne uchwyty przyssawkowe o rozmiarach 75, 100 i 125 mm oraz adapter do napraw przy użyciu spotera.

  Przyssawki wykonane są z bardzo elastycznej gumy pozwalającej na dopasowanie się niemal do każdej powierzchni. Gwint mocowania posiada uszczelkę zapewniającą szczelność układu podciśnienia. W górnej części urządzenia znajduje się pompka służąca do wytworzenia podciśnienia. Umożliwia to prawidłowe i stabilne zamocowanie przyssawek do powierzchni natomiast do zwolnienia ich służy zawór ciśnieniowy.

  Waga obciążnika (1,22kg) pozwala na płynny ruch posuwisto zwrotny niewymagający dużego wysiłku od operatora. Zestaw NTools M-VDP Set to bezinwazyjny i skuteczny sposób na naprawę wgnieceń karoserii z elementów takich jak: drzwi, dach, pokrywa silnika, panele boczne, błotniki a także lakierowane zderzaki wykonane z tworzywa sztucznego.


  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £117.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Przyssawka do wyciągania wgnieceń z pompką 125 mm NTools V125

  NTools V125 to specjalistyczne narzędzie używane podczas bez lakierowych napraw karoserii pojazdów. Przyssawka posiada gumowe mocowanie o średnicy 125 mm umożliwiające naprawę dużych wgnieceń. Pompka umiejscowiona w górnej części rękojeści odpowiada za stabilne przytwierdzenie jej do powierzchni.

  Specjalnej konstrukcji rękojeść umożliwia kontrolowane wyciąganie wgniecionego fragmentu karoserii. Przyssawka wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa oraz gumy. Dopasowana osłona zabezpiecza gumowe mocowanie przed zabrudzeniem. NTools V125 to narzędzie dedykowane do pracy z nieusztywnionymi elementami karoserii takimi jak drzwi, dach, pokrywa silnika, panele boczne samochodów dostawczych, itp.

  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £115.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Przyssawka do wyciągania wgnieceń z pompką 75 mm NTools V75

  NTools V75 to specjalistyczne narzędzie używane podczas bezlakierowych napraw karoserii pojazdów. Przyssawka posiada gumowe mocowanie o średnicy 75 mm umożliwiające naprawę mniejszych wgnieceń. Przyssawka wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz gumy. Elastyczne mocowanie umożliwia dopasowanie się jej do niemal każdej powierzchni.

  W górnej części rękojeści znajduje się zawór zwalniający przytwierdzenie przyssawki do karoserii. Dopasowana osłona zabezpiecza gumowe mocowanie przed zabrudzeniem. NTools V75 to narzędzie dedykowane do pracy z nieusztywnionymi elementami karoserii takimi jak drzwi, dach, pokrywa silnika, panele boczne samochodów dostawczych, itp.


  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £114.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Tablica refleksyjna na statywie NTools TRS

  Tablica refleksyjna na statywie NTools TRS przeznaczona do pracy podczas bezlakierowego usuwania wgnieceń systemem metodą PDR lub Glue Puller. Do użytku w bardzo dobrze oświetlonym pomieszczeniu lub na zewnątrz posiłkując się światłem dziennym. Tablica posiada 14-sto modułowy przegub umożliwiający ustawienie jej w dowolny sposób pod dowolnym kątem.

  Dzięki dodatkowemu pokrętłu możliwa jest regulacja ustawiania samego ekranu pod kątem odbicia światła na karoserii. Ekran na całej powierzchni posiada podłużne linie w dwóch szerokościach rzucające cień na karoserię.

  Kolor tła ekranu:
  – biały (APP nr 351895) dedykowany jest do pracy na ciemnych karoseriach
  – żółty na karoseriach jasnych.

  Specjalistyczna przyssawka umożliwia przymocowanie tablicy w niemal każdym miejscu na karoserii pojazdu. Tablica refleksyjna na statywie NTools TRS ułatwia interpretację kształtu defektu, umożliwiając podjęcie decyzji o dalszym kierunku niwelowania nierówności.

  Wymiary ekranu:
  długość: 30 cm
  szerokość: 20 cm
  grubość: 2 mm

  Wymiary linii:
  długość: 29 cm
  szerokość: 3 i 6 mm

  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £112.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Ekran wymienny do tablicy refleksyjnej NTools EW1

  NTools EW1 – Ekran wymienny do tablicy refleksyjnej na całej powierzchni posiada linie o szerokości 3 i 6mm. W zależności od ich ułożenia linie rzucają poziome lub pionowe paski na karoserię. Ekran ułatwia interpretację kształtu defektu, umożliwiając podjęcie decyzji o dalszym kierunku niwelowania nierówności podczas pracy na jasnych karoseriach. NTools EW1 służy jako ekarn zamienny do tablicy refleksyjnej na statywie (APP nr 351889).

  Wymiary ekranu:
  długość: 30 cm
  szerokość: 20 cm
  grubość: 2 mm

  Wymiary linii:
  długość: 29 cm
  szerokość: 3 i 6 mm

  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £112.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • System do bezlakierowego usuwania wgnieceń NTools PDR SYSTEM

  NTools PDR System został stworzony z myślą o warsztatach gdzie bardzo ważnym elementem jest mobilność oraz precyzja przeprowadzanych napraw. W pełni wyposażony wózek czyli innowacyjne stanowisko pracy stanowi kompletny system Paintless Dent Removal.

  Na wózku znajduje się zestaw wszystkich przyrządów do bezakierowego usuwania wgnieceń po wewnętrznej stroniwe uszkodzenia – PDR oraz narzędzia i niezbędne akcesoria do przeprowadzania napraw po zewnętrznej stronie uszkodzenia, metodą klejową – Glue Puller.

  Zalety:
  – mobilność,
  – wszystkie narzędzia i akcesoria w jednym miejscu,
  – przewód zasilający dł. 5 mb,
  – lekkość w przemieszczaniu się,
  – blokada kółek


  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £102.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Wózek systemowy NTools PDR W

  Wózek NTools PDR W System to mobilne stanowisko pracy przeznaczone dla osób profesjonalnie  zajmujących się naprawami PDR. Wózek porządkuje wszystkie przybory używane przez operatora podczas wykonywania napraw karoserii metodą PDR oraz Glue Puller.

  Wózek systemowy wyposażony jest w:
  – instalację elektryczną z przewodem zasilającyk 5mb,
  – system półek do narzędzi i akcesorii,
  – blokadę kółek,
  – system uchytów

  Zalety:
  – lekkość konstrukcji,
  – mobilność,
  – blokada kółek,
  – instalacja elektryczna,
  – wieszak na narzędzia,
  – system półek.


  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £101.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Wkładka refleksyjna do lampy cieniowej 2w1 NTools WR

  Wkładka refleksyjna przeznaczona jako element wymiany do Lampy cieniowej NTools PDR A12 (351881).

  Wkładka NTools WR podzielona jest na dwie części – liniową oraz gładką. Pierwsza część „liniowa” przeznaczona jest do pracy na elemencie karoserii dając poziome lub pionowe linie w zależności od ułożenia lampy natomiast druga część „gładka” daje cień.

  Wkładka refleksyjna NTools WR ułatwia interpretację kształtu defektu, umożliwiając podjęcie decyzji o dalszym kierunku niwelowania nierówności.

  Wymiary wkładki:
  długość: 340 mm
  szerokość: 178 mm
  grubość: 2 mm

  Wymiary linii:
  długość: 150 mm
  szerokość: 3 mm
  ilość: 28 szt.


  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £101.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Zestaw 36 przyrządów do usuwania wgnieceń NTools PDR Expert

  Zestaw przyrządów przeznaczonych do bezlakierowego usuwania wgnieceń metodą wypychania po wypukłej stronie wgniecenia. Zawiera przyrządy o różnych grubościach i kształtach końcówek – zaokrąglone, płaskie, w kształcie płetwy, zagięte w literę U – dobieranymi odpowiednio do kształtu wgniecenia, umożliwia pracę na wszystkich elementach karoserii.

  Zestawy NTools PDR Standard i NTools PDR Expert składają się z zestawu PDR Basic poszerzonego o dodatkowe przyrządy precyzyjnie dopasowane do kształtu oraz miejsca uszkodzenia.

  Wzrost liczby narzędzi w zestawie umożliwia szybszą i skuteczniejszą naprawę uszkodzeń, dzięki uzyskaniu wygodniejszego dostępu lub uzyskaniu dostępu do większego obszaru występowania wgnieceń karoserii samochodowych.

   

  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £100.00

  ZOBACZ WIĘCEJ