• Ręczny wyciskacz do kartuszy 310 ml NTools HKS Deluxe

  Ręczny wyciskacz do mas klejących i uszczelniających w kartuszach 310 ml z tworzyw sztucznych i aluminium. Wykonany jest w całości z metalu, dodatkowo wzmacniany nitami.

  Posiada przełożenie 12:1, dzięki czemu bardzo łatwo można wytłaczać masy uszczelniające oraz kleje do szyb. Wyciskacz posiada obrotowy uchwyt (360°), dzięki czemu ułatwia wykładanie mas w trudniej dostępnych miejscach.

   
  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Ręczny wyciskacz do kartuszy 310 ml i saszetek od 300 ml do 600 ml NTools PS 400

  Ręczny wyciskacz do mas klejących i uszczelniających w kartuszach 310 ml i saszetkach o pojemności od 300 do 600 ml. Wyciskacz posiada aluminiową tubę o długości 400 mm, a uchwyt i spust ze stopu aluminium.

  Posiada przełożenie 12:1, dzięki czemu bardzo łatwo można wytłaczać masy uszczelniające oraz kleje do szyb. Wyciskacz posiada obrotowy uchwyt (360°), dzięki czemu ułatwia aplikację mas w trudniej dostępnych miejscach.

   
  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Ręczny wyciskacz do kartuszy NTools RWDS

  Wyciskacz służy do równoczesnego wyciskania szpachli oraz utwardzacza w kartuszach. Urządzenie zbudowane jest z korpusu, w którym umieszczone są gniazda do mocowania kartuszy, mechanizmu wyciskającego z dźwignią oraz przyciskiem zwalniającym, dwóch elementów wyciskających zamocowanych w belce ustalającej ich położenie oraz mechanizmu z płytką zamykającą.

  Wyciskacz powinien pracować w pozycji pionowej. Zalecane jest zamocowanie wyciskacza np. do ściany przy pomocy załączonych kołków rozporowych i tulejek dystansowych.

  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Ręczny wyciskacz do kartuszy 310 ml NTools HKS

  Ręczny wyciskacz do mas klejących i uszczelniających w kartuszach 310 ml z tworzyw sztucznych i aluminium. Wykonany jest w całości z metalu. Posiada przełożenie 7:1, dzięki czemu wytłaczanie mas jest bardzo płynne i lekkie.

   
  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  ZOBACZ WIĘCEJ