• Spoter kompaktowy elektroniczny z akcesoriami NTools DIGI SPOT 3000 / 3000 Plus

  Spoter NTools DIGI SPOT 3000 to podstawowe narzędzie do naprawy karoserii samochodowych, niezbędne w każdym warsztacie blacharskim lub blacharsko-lakierniczym. Przeznaczony do wykonywania wszelkich prac związanych z wyciąganiem wgnieceń nadwozi samochodowych.

  Nowy spoter kompaktowy NTools DIGI SPOT 3000 wyposażony w elektroniczny panel sterujący pozwalający na płynne i precyzyjne ustawienie prądu oraz czasu zgrzewania. Ma to duże znaczenie w przypadku bardzo cienkich poszyć karoserii gdzie bardzo łatwo może dojść do przegrzania elementu i uszkodzenia materiałów konserwujących i wypełniających poszycia.

  Ponadto, posiada, mocny transformator międzyfazowy o zasilaniu 2x200V, który zapewnia bardzo stabilną pracę urządzenia i zabezpiecza przed nagłymi spadkami napięcia prądu. Dzięki technologii, krótkich impulsów prądowych, pozwala na naprawę elementów bez konieczności demontażu tapicerki.

  W skład zestawu wchodzi:
  – NTools DIGI SPOT 3000 – Spoter kompaktowy elektroniczny
  – Przeciwwaga z uchwytem do trójkątów 1,1kg
  – Elektroda do wgniatania (bańkowania)
  – Elektroda węglowa d10,4mm do spotera (4 szt)
  – Trójkąt miedziowany do spotera (10szt)


  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £115.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • System do napraw panelowych NTools CAR BODY REPAIR SYSTEM Standard

  W pełni wyposażony wózek z zestawem narzędzi, służących do panelowych napraw stalowych karoserii samochodowych.

  System znajdujący się na wózku pozwala na wykonanie wszystkich czynności niezbędnych do przywrócenia  pierwotnego kształtu uszkodzonych powierzchni, a jego najważniejszym elementem są spotery NTools SPOT 3000.

  W zestawie znajduje się urządzenie przeciwprzepięciowe podpinane do akumulatora, i zabezpieczające czułe układy elektroniki naprawianego pojazdu. Naprawa panelowa nie mogłaby odbyć się, bez znajdujących się na wyposażeniu Belki wyciągającej PULL SYSTEM, Pullera i przeciwwagi z pazurami, dzięki którym można naprawić dowolne miejsce uszkodzonej karoserii.

  W zestawie znajduje się też szereg dodatkowych narzędzi ręcznych, takich jak: młotki, babki blacharskie, przymiar blacharski oraz pistolet do przedmuchiwania zanieczyszczonej powierzchni.

  Wszystkie te elementy znajdują się na wózku wyposażonym w instalację elektryczną i pneumatyczną wraz filtrami oczyszczania powietrza. Dodatkowo wózek posiada perforowaną tablicę, do której można zamontować wieszaki na narzędzia i dzięki temu w pełni zorganizować sobie stanowisko pracy.

   

  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £101.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • System do napraw panelowych NTools CAR BODY REPAIR SYSTEM Aluminium

  W pełni wyposażony wózek z zestawem narzędzi, służących do panelowych napraw aluminiowych karoserii samochodowych. System znajdujący się na wózku pozwala na wykonanie wszystkich czynności niezbędnych do przywrócenia pierwotnego kształtu uszkodzonych powierzchni, a jego najważniejszym elementem jest spoter NTools ALU SPOT 3000.

  W zestawie znajduje się też urządzenie przeciwprzepięciowe podpinane do akumulatora, i zabezpieczające czułe układy elektroniki naprawianego pojazdu. Naprawa panelowa nie mogłaby odbyć się, bez znajdujących się na wyposażeniu Belki wyciągającej PULL SYSTEM, Pullera i przeciwwagi z pazurami, dzięki którym można naprawić dowolne miejsce uszkodzonej karoserii.

  Bardzo ważne jest, aby podczas naprawy karoserii z aluminium powierzchnia pracy była odpowiednio podgrzana, dlatego też na wózku znajduje się Opalarka elektryczna o dużej mocy z regulacją temperatury i ilości wydmuchiwanego powietrza.

  W zestawie znajduje się też szereg dodatkowych narzędzi ręcznych, takich jak: młotki, babki blacharskie, przymiar blacharski, szlifierka pneumatyczna wraz z całym systemem Fast Lock oraz pistolet do przedmuchiwania zanieczyszczonej powierzchni.

  Wszystkie te elementy znajdują się na wózku wyposażonym w instalację elektryczną i pneumatyczną wraz filtrami oczyszczania powietrza. Dodatkowo wózek posiada perforowaną tablicę, do której można zamontować wieszaki na narzędzia i dzięki temu w pełni zorganizować sobie stanowisko pracy.

   

  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £100.99

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • System do napraw panelowych NTools CAR BODY REPAIR SYSTEM Premium

  W pełni wyposażony wózek z zestawem narzędzi, służących do panelowych napraw stalowych i aluminiowych karoserii samochodowych. System znajdujący się na wózku pozwala na wykonanie wszystkich czynności niezbędnych do przywrócenia pierwotnego kształtu uszkodzonych powierzchni, a jego najważniejszym elementem są spotery NTools SPOT 3000 oraz NTools ALU SPOT 3000.

  W zestawie znajduje się urządzenie przeciwprzepięciowe podpinane do akumulatora, i zabezpieczające czułe układy elektroniki naprawianego pojazdu. Naprawa panelowa nie mogłaby odbyć się, bez znajdujących się na wyposażeniu Belki wyciągającej PULL SYSTEM, Pullera i przeciwwagi z pazurami, dzięki którym można naprawić dowolne miejsce uszkodzonej karoserii. Bardzo ważne jest, aby podczas naprawy karoserii z aluminium powierzchnia pracy była odpowiednio podgrzana, dlatego też na wózku znajduje się Opalarka elektryczna o dużej mocy z regulacją temperatury i ilości wydmuchiwanego powietrza.

  W zestawie znajduje się też szereg dodatkowych narzędzi ręcznych, takich jak: młotki, babki blacharskie, przymiar blacharski, szlifierka pneumatyczna wraz z całym systemem Fast Lock oraz pistolet do przedmuchiwania zanieczyszczonej powierzchni. Dodatkiem który wyróżnia system Premium, są znajdujące się na wózku Akumulatorowe zestawy rozpieraczy i ściągaczy na wkrętarkę, niezbędne do napraw blacharskich oraz kompletny system do napraw bezinwazyjnych (klejowych) w skład którego wchodzą Puller do grzybków, grzybki oraz listwy do wyciągania większych wgnieceń.

  Całość jest uzupełniona o takie akcesoria jak klej termotopliwy, pistolet do kleju, pobijaki, itp. Wszystkie te elementy znajdują się na wózku wyposażonym w instalację elektryczną i pneumatyczną wraz filtrami oczyszczania powietrza. Dodatkowo wózek posiada perforowaną tablicę, do której można zamontować wieszaki na narzędzia i dzięki temu w pełni zorganizować sobie stanowisko pracy.

   

  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £100.98

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Spoter kompaktowy z akcesoriami NTools ALU SPOT 3000

  NTools ALU SPOT 3000 został zaprojektowany specjalnie do wykonywania wszelkich prac związanych z wyciąganiem wgnieceń nadwozi samochodowych wykonanych z aluminium, poprzez przygrzewanie nitów o średnicy od M3 do M6. Spoter jest sterowany mikroprocesorem, posiada wyświetlacz cyfrowy. Urządzenie pozwala na naprawę karoserii bez demontażu tapicerki.

  W skład zestawu wchodzi:
  – automatyczny pistolet do przygrzewania
  – przewód masowy
  – nity M3
  – obrączki nakręcane do nitów
  – elektroda do przygrzewania nitów

   

  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £100.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Wózek warsztatowy trzypółkowy NTools 3S

  Wózek warsztatowy o bardzo wytrzymałej stalowej konstrukcji przeznaczony do przechowywania i transportu narzędzi oraz różnych urządzeń warsztatowych.

  Posiada trzy głębokie półki z przetłoczeniem, malowany proszkowo. Wyposażony w bardzo wytrzymałe 4 gumowane kółka, w tym dwa skrętne z hamulcem. Wózek posiada rączkę do prowadzenia wykonaną z aluminium. Nośność wózka to 300 kg.

   

  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £100.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Rozpieracz-ściągacz akumulatorowy NTools RE 5T

  Rozpierak akumulatorowy to innowacyjne rozwiązanie rozpieracza i ściągacza w jednym i przydatne urządzenie w każdym warsztacie. Najważniejsze zalety to: siła ciągnięcia 5 ton w obu kierunkach i napęd akumulatorowy, który powoduje iż urządzenie jest lekkie i poręczne.

  W zestawie znajdują się typowe końcówki i przedłużki wyposażone w gwint stożkowy niwelujący mocne skręcanie elementów. Zestaw można doposażyć o dodatkowe akcesoria (361305) jak blokada otworów drzwi, lub blokada przy naciąganiu np. pasa tylnego.

   

  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £100.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Zestaw akcesoriów do rozpieraka-ściągacza akumulatorowego NTools RE 5T SET

  Rozpierak akumulatorowy to innowacyjne rozwiązanie rozpieracza i ściągacza w jednym i przydatne urządzenie w każdym warsztacie. Najważniejsze zalety to: siła ciągnięcia 5 ton w obu kierunkach i napęd akumulatorowy, który powoduje iż urządzenie jest lekkie i poręczne.

  W zestawie znajdują się typowe końcówki i przedłużki wyposażone w gwint stożkowy niwelujący mocne skręcanie elementów. Zestaw można doposażyć o dodatkowe akcesoria (361305) jak blokada otworów drzwi, lub blokada przy naciąganiu np. pasa tylnego.

   

  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £100.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Hebel blacharski do karoserii 350 mm NTools HB 350

  NTools HB 350 to solidny wykonany ze stopów lekkich hebel blacharski przeznaczony do pracy z tarnikami blacharskimi NTools 9 oraz 12 TIP.

  Hebel wykorzystywany jest podczas obróbki materiałów między innymi tj.: stal lub cyna podczas procesu cynowania elementów karoserii.

  Narzędzie wyposażone jest w śrubę rzymską dzięki, której możemy regulować krzywizną tarnika w trzech płaszczyznach (wklęsła, płaska lub wypukła) tak aby dopasować ją do odpowiedniego elementu karoserii.

   

  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £100.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Tarnik do hebla blacharskiego NTools 9 TPI (zgrubny)

  NTools 9 TPI (zgrubny) to dwustronny tarnik przeznaczony do użytku z heblem blacharskim NTools HB350.

  Tarnik zgrubny służy między innymi do wstępnej obróbki (usuwania nadmiaru) cyny podczas procesu cynowania.

  Dzięki odpowiednie giętkości możliwa jest praca na różnych płaszczyznach karoserii. Na 1 cal (2,54 cm) powierzchni tarnika przypada 9 ostrych krawędzi tnących.

   

  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £100.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Tarnik do hebla blacharskiego NTools 12 TPI (wykończeniowy)

  NTools 12 TPI (wykończeniowy) to dwustronny tarnik przeznaczony do użytku z heblem blacharskim NTools HB350.

  Tarnik wykończeniowy służy między innymi do ostatecznej obróbki (usuwania nadmiaru) cyny podczas procesu cynowania.

  Dzięki odpowiedniej giętkości możliwa jest praca na różnych płaszczyznach karoserii. Na 1 cal (2,54 cm) powierzchni tarnika przypada 12 ostrych krawędzi tnących.

   

  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £100.00

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • Przyłbica samościemniająca do spawania łukiem elektrycznym NTools MASTER

  Przyłbica wykonana jest ze specjalnego nylonu, dzięki czemu ma dużą odporność na wysokie temperatury występujące podczas spawania. Zakres regulacji i świetne parametry umożliwiają zastosowanie jej we wszystkich procesach spawania łukiem elektrycznym.

  Dzięki dużej powierzchni maska doskonale chroni twarz a wysokiej jakości wyświetlacz LCD oraz wielowarstwowy filtr optyczny, zapewniają bardzo dobrą widoczność i ochronę przed falami UV / IR.

   
  PLIKI DO POBRANIA

  Ulotka

  £99.00

  ZOBACZ WIĘCEJ