[rev_slider_vc alias=”druty-pdr”]

Druty PDR to przyrządy służące do wypychania wgnieceń po wypukłej stronie uszkodzenia. Posługując się tą technologią można uzyskać idealne przywrócenie kształtu naprawianej powierzchni, a w niektórych trudniejszych przypadkach — zniwelowanie defektu w 70–90%. Narzędzia te charakteryzują się różną grubością i kształtem końcówek, dobiera się je odpowiednio do kształtu i umiejscowienia wgniecenia.

Jak dobrać narzędzie do rodzaju naprawy?

Przyrządy jakich potrzebujesz w atrakcyjnych zestawach.

W ofercie NTools narzędzia PDR dostępne są pojedynczo oraz jako zestawy BASIC, STANDARD oraz EXPERT — w zależności od wielkości zawierają odpowiednio zróżnicowane narzędzia ze wszystkich grup funkcyjnych. Najbardziej podstawowy zestaw PDR BASIC, zawiera narzędzia typu: heble, do wzmocnień, do drzwi, płetwa. Kolejne zestawy są jego rozszerzeniem.

Jak powstają przyrządy PDR?

Gwarancja jakości NTools

Przy produkcji drutów NTools czerpiemy z wieloletniego doświadczenia naszych ekspertów technicznych. Przy bezlakierowym usuwaniu wgnieceń najlepsze są przyrządy wykonane ze stali nierdzewnej o odpowiedniej dla przeznaczenia twardości i wytrzymałości. Tylko takie narzędzia zapewniają komfort pracy i precyzję wykonywania napraw.
NTools to oferta kilkudziesięciu przyrządów o różnych wielkościach i parametrach wytrzymałości na rozciąganie. Narzędzia wykonane są ze stali nierdzewnej i bardzo istotną cechą jest ich wytrzymałość na rozciąganie Rm oraz twardość HRC.

produkcja1

Czuwamy nad całym procesem produkcji

Spełnienie wyśrubowanych norm jakościowych wymaga pełnej kontroli od momentu produkcji w hucie, gdzie poddawane są specjalnej obróbce, przez mocowanie osłon na uchwyt aż po polerowania i grawerowanie gotowego wyrobu.

Cały cykl produkcyjny trwa około 12 tygodni, a proces technologiczny jest złożony i skomplikowany. Skład chemiczny stali umożliwia dowolne kształtowanie parametrów wytrzymałościowych oraz twardości stali w zależności od parametrów obróbki cieplnej. Wykonanie cechuje się odpowiednią twardością i wytrzymałością oraz odpornością na korozję.

W końcowej fazie produkcji do narzędzi przymocowywane są dedykowane uchwyty. Rączki te są specjalnie wyprofilowane oraz powleczone syntetyczną gumą. Czynności te zapewniają pewność chwytu co zdecydowanie poprawiają jakość pracy narzędziami.

produkcja4

Tak przygotowane narzędzia są szlifowane  i  polerowane  na wysoki połysk co nadaje im odpowiedniego wyglądu, na koniec graweruje się na nich logotyp NTools.

produkcja6

PRODUKTY